• Program muzyczny - różne instrumenty muzyczne

• Dnia 22.03.2018 r. odbył się spektakl muzyczny pt. "Różne instrumenty muzyczne". Artysta Roman Brochocki zaprezentował instrumenty muzyczne:akordeon, harmonijka ustna, hletnia Pana, okaryna, ligawka, trąbka, banjo, bałałajka, saz i hulusi. Omówił ich pochodzenie, budowę i zagrał na każdym z nich. Uczniowie byli bardzo zainteresowani spektaklem, gromkimi brawami nagrodzili występ artysty pasjonata.

• WALENTYNKI

• 14.02.2018 r. odbyły się szkolne Walentynki. Ala i Wojtek uczniowie klasy piątej przedstawili uczniom historię walentynek i tradycyjnie rozdano pocztę walentynkową.

• JASEŁKA

• 19.12.2017r. odbyły się Jasełka. Uczniowie pod kierunkiem p.M.Puścian i p.M.Szymańskiej przedstawili montaż słowno-muzyczny pt.: "Święta Noc".

• STYPENDIUM "MISTRZOWIE MATEMATYKI"

• 5 grudnia 2017r. Mateuszowi  Jazgierskiemu z klasy VI Stowarzyszenie "NASZA SZANSA" w Nagoszewce Drugiej przyznało stypendium Programu Stypendialnego "Mistrzowie Matematyki" finansowanego przez Fundację mBanku.

GRATULUJEMY!

• Warszawa Koncert

• 06.12.2017 Wycieczka do Warszawy na Koncert "5 Złotych Minut Ratujących Życie" i Mezum Łazienki Królewskie - wystawa: Idź na żywioł!

• 28. 11.2017r - Andrzejki

Wspaniała, magiczna zabawa andrzejkowa odbyła się dla uczniów klas 0 -VII podczas, której uczniowie wzięli udział w konkursach, wróżbach i tańcach przy dźwiękach znanych przebojów.

•

24 listopada 2017r. uczniowie klas V - VII wzięli udział w Festiwalu  Popkultury WARSAW COMIC CON w Centrum Targowo-Konferencyjnym PTAK WARSAW EXPO. Było edukacyjnie i fantastycznie.

• Śniadanie daje Moc

• 8 listopada uczniowie klas I-III wzięli  udział w ogólnopolskiej akcji pod nazwą Dzień Śniadanie daje Moc. W tym dniu uczniowie wraz z wychowawcami i rodzicami przygotowały kanapki, płatki z mlekiem, jogurty, owoce i warzywa.

• Narodowe czytanie "Wesela"

• W dniu 10.10.2017r. odbyło się Narodowe Czytanie „Wesela” Stanisława Wyspiańskiego. W klimat epoki opisanej w dramacie wprowadzili bohaterowie utworu, w których role wcielili się uczniowie i ich rodzice.

• Wybory SU

• 5 października 2017r. przeprowadzone zostały wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego w naszej szkole. Największą ilość głosów uzyskali i będą pełnić w zarządzie funkcje: przewodniczący - Wojciech Jechna; zastępca przewodniczącego - Łukasz Piętka; skarbnik -Dominik Bero; sekretarz -  Szymon Gałązka