• Rok szkolny 2017/2018

ROK SZKOLNY 2017/2018

ALICJA PUŚCIAN

w etapie okręgowym OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU 2017/2018

"Orzeł Biały - Nasza Duma"

AMELIA SAMSEL- ŚLĘZAK

w XIV Gminnym Festiwalu Folklorystycznym

Kategoria: Kl. IV-VII

organizowanym pod patronatem Wójta Gminy Ostrów Mazowiecka. Dudy, 25.04.2018r.

ANTONINA MIERZEJEWSKA

I miejsce

w konkursie recytatorski pod hasłem "Polscy poeci - Ojczyźnie"

organizowanym pod patronatem Wójta Gminy Ostrów Mazowiecka. Koziki, 21.03.2018r.

Maja Bloch

II miejsce

w konkursie recytatorski pod hasłem "Polscy poeci - Ojczyźnie"

I miejsce

w VII Turnieju mini piłki siatkowej chłopców  o Puchar Wójta Gminy Ostrów Mazowiecka.Ostrów Mazowiecka, styczeń 2018r.

MATEUSZ JAZGIERSKI

stypendium "MISTRZOWIE MATEMATYKI"

STOWARZYSZENIE "NASZA SZANSA" W NAGOSZEWCE DRUGIEJ - stypendium Programu Stypendialnego "MISTRZOWIE MATEMATYKI" finansowane przez Fundację mBanku. Ostrów Mazowiecka, 5 grudnia 2017r.

III miejsce

w mini piłce koszykowej dziewcząt w ramach XIX Gminnej Olimpiady Młodzieży 2017/2018. Ostrów Mazowiecka, grudzień 2017.r.

I miejsce

w mini piłce koszykowej chłopców w ramach XIX Gminnej Olimpiady Młodzieży 2017/2018. Ostrów Mazowiecka, grudzień 2017.r.

MAJA BLOCH

II miejsce

w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim - "Nie ma sprawy ważniejszej niż Polska" w kategorii klas I-III. Nagoszewo, 09.11. 2017r.

WOJCIECH JECHNA

II miejsce

w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim - "Nie ma sprawy ważniejszej niż Polska" w kategorii klas IV-VII. Nagoszewo, 09.11. 2017r.

I miejsce

w mini piłce nożnej dziewcząt w ramach XIX Gminnej Olimpiady Młodzieży 2017/2018. Ostrów Mazowiecka, październik 2017.r.

II miejsce

w mini piłce nożnej chłopców w ramach XIX Gminnej Olimpiady Młodzieży 2017/2018. Ostrów Mazowiecka, październik 2017.r.

DOMINIK BERO

I miejsce

w Gminnym Konkursie  - "Pocztówka z USA", "Greetinhs from the USA" organizowanym przez Publiczną Szkołe Podstawową im. Papieża Jana Pawła II w Nagoszewce. Nagoszewka, 19 października 2017 r.

II miejsce

w biegach przełajowych chłopców w ramach XIX Gminnej Olimpiady Młodzieży 2017/2018. Ostrów Mazowiecka, wrzesień 2017.r.

III miejsce

w biegach przełajowych dziewcząt w ramach XIX Gminnej Olimpiady Młodzieży 2017/2018. Ostrów Mazowiecka, wrzesień 2017.r.